Kierownik Działu Sprzedaży

IKEA Retail sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie

  • masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej/komercyjnej,

  • masz prawdziwe zamiłowanie do sprzedaży i lubisz odpowiadać na potrzeby klientów,

  • jesteś otwarta/-y na zmiany i często przejawiasz inicjatywę w działaniu,

  • jesteś dyspozycyjny i otwarta/-y na pracę zmianową i w weekendy,

  • masz głód wiedzy i chcesz poszerzać swoje umiejętności,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym,

  • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

Wymagania

O stanowisku

Jako Kierownik Działu Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za wyniki swojego działu oraz rozwijanie zespołu sprzedawców. Będziesz inspirował klientów oraz wpływał na ich doświadczenia zakupowe. Wspólnie z działem logistyki będziesz zapewniał dostępność towarów dla klientów, a z działem projektowania wnętrz będziesz dbał/-a o atrakcyjne prezentowanie funkcjonalnych i inspirujących rozwiązań dla domu.

Główne zadania

  • dbanie o prezentację asortymentu w dziale zgodnie ze standardami IKEA,

  • aktywny udział w planowaniu, podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów biznesowych,

  • przewodzenie, dzielenie się wiedzą i wspieranie pracowników swojego działu,

  • poszerzanie fachowej wiedzy swojej oraz podległych pracowników na temat asortymentu, jakości obsługi klienta oraz technik sprzedaży.

Oferujemy

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniać Twoje osiągnięcia,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta