Handlowiec / Asystent handlowca

ICSD Philipiak Spółka Akcyjna S.K.

Bełchatów Piotrków Trybunalski Sieradz Łódź

Opis stanowiska

SZUKAMY PRACOWNIKÓW DO ZESPOŁÓW SPRZEDAŻOWYCH

Jeśli dbasz o zdrowie, lubisz pracę z ludźmi i chcesz wspólnie z nami zmieniać nawyki żywieniowe Polaków – podejmij wyzwanie.

Opis stanowiska:

Prowadzenie i obsługa organizowanych przez Firmę prezentacji handlowych na terenie całego kraju.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w branży sprzedaży - będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność 4 dni w tygodniu, praca na terenie całej Polski

  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych oraz umiejętność prezentacji przed publicznością czy też wszelkie formy wystąpień publicznych
    PRZYJDŹ I PRZEKONAJ NAS, ŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, rzetelnej firmie sprzedaży bezpośredniej

  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

  • Cykliczne szkolenia rozwojowe podwyższające umiejętności

  • Jasną ścieżkę rozwoju w firmie

  • Pracę z inspirującymi, ambitnymi ludźmi

  • Program motywacyjny

  • Komputer służbowy

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta