Specjalista ds. procesów logistycznych

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

PRACA W NOWO OTWARTYM CENTRUM LOGISTYCZNYM !!!

Zadania:

• Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej
• Dbanie o optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych, rotację towarów, konsolidację
• Planowanie dostaw, zarządzanie awizacjami
• Nadzór oraz reagowanie nad realizacją założonych KPI
• Praca na rozwojem oraz usprawniamy obecnych procesów oraz systemu do zażądania magazynem
• Nadzór nad danymi stałymi produktów
• Koordynacja i nadzór nad zapisami w systemach magazynowych oraz nadrzędnych

Wymagania

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku (mile widziane doświadczenie w centrum dystrybucji)
• Wykształcenie m.in. średnie
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• Znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej oraz transportu
• Znajomość systemów klasy WMS oraz SAP

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży ICT
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny dostosowany do doświadczenia, potencjału i osiąganych wyników
• Prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja