Inżynier ds. symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych

ZF Group

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

Inżynier ds.symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych jest odpowiedzialny za modelowanie pasywnych systemów bezpieczeństwa (poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa) w wirtualnym środowisku samochodu, a następnie optymalizowanie tego systemu w celu minimalizowania obrażeń pasażerów uzyskanych podczas zderzenia. Inżynier na tym stanowisku wykonuje symulacje komputerowe zgodnie z normami prawnymi i konsumenckimi (ECE R94, FMVSS 208, EuroNCAP, USNCAP, Trias, etc.) wykorzystując komercyjne oprogramowanie bazujące na różnych metodach obliczeniowych - głownie metodzie elementów skończonych.

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia w obszarze mechaniki, bio-mechaniki obrażeń, fizyki, lotnictwa lub budownictwa;

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu zagadnień dynamicznych szybkozmiennych;

  • Ugruntowana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i systematyczność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność formułowania kompleksowych wniosków;

  • Komunikatywność i chęć do doskonalenia umiejętności;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednym z pakietów MES: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash, Radioss , Madymo lub MSC Adams.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Praca w jednym z największych zespołów obliczeniowych w Polsce;

  • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;

  • Pakiet relokacyjny;

  • Pakiet dodatkowych benefitów;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.05.2019

Badania i rozwój, Edukacja / Nauka / Szkolenia, Inżynieria / Projektowanie, Motoryzacja