Operator wózka widłowego

KS Service

Stryków

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • kompletacja zamówień

  • korzystanie ze skanera ręcznego

  • obsługa wózka widłowego

  • załadunek oraz rozładunek samochodów

Wymagania

WYMAGANIA

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku)

  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w wysokości 15,05 złotych brutto za godzinę

  • możliwość uzyskania premii w wysokości 10% stawki godzinowej

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna