Magazynier - operator wózka widłowego (UDT)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • załadunki/rozładunki transportu

  • alokacja w odpowiednich strefach magazynu

  • kompletacja zamówień (praca ze skanerem)

  • praca w systemie zmianowym

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT)

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca tymczasowa)

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • możliwość korzystania z profitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, ubezpieczenie PZU, prywatna opieka medyczna i inne)

Osoby zainteresowane ofertą mogą składać CV również w Agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion; p.I).

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna