Energetyk / Specjalista d/s utrzymania infrastruktury

JobTicket Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • administrowanie projektami technicznymi z uwzględnieniem harmonogramów czasowych, ograniczeń kosztów, specyfikacji i docelowych danych technicznych,

  • zarządzanie instalacją i przekazywanie do użytku systemów produkcyjnych,

  • utrzymanie ruchu a w szczególności nadzór i kontrola ruchu instalacji: pary technologicznej, wod-kan, gazowych, HVAC, elektrycznych, p.poż. Itd.,

  • przygotowywanie i nadzór przeglądów, napraw, remontów i modernizacji oraz nowych uruchomień instalacji jak wyżej,

  • prowadzenie i nadzór prowadzenia dokumentacji w zakresie jak wyżej w tym wymaganych instrukcji.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe, energetyczne/budowlane

  • znajomość budowy i utrzymania ruchu instalacji: pary technologicznej, wod-kan, gazowych, HVAC, elektrycznych, p.poż. , budowlanych, itd.

  • umiejętność efektywnego planowania własnej pracy

  • znajomość pakietu Microsoft Office, przeglądarki internetowe, Auto-Cad, umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • odpowiedzialność , rzetelność, samodzielność

  • dyspozycyjność, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • posiadanie  uprawnień eksploatacyjnych lub dozorowych,

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim w mowie i w piśmie.

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4 000 zł/brutto miesięcznie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w trybie jednozmianowym,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.

Ostatnia aktualizacja:
11.02.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika