Analityk

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i identyfikacja wpłat wątpliwych w systemach rozliczeniowych

  • Rozksięgowywanie wpłat na wskazane w opisie konta bilingowe Klienta

  • Przekazywanie wpłat do właściwych systemów, wystawianie not księgowych

  • Weryfikacja wpłat rozliczonych makrem pod kątem wpłat „krzyżowych”

  • Raportowanie w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość

  • Komunikatywność

  • Orientacja na rezultat

  • Obsługa przeglądarki internetowej

  • Korzystanie z narzędzi obsługowych

  • Dbałość o szczegóły

  • Pisanie na klawiaturze: szybkość i poprawność

  • Komunikacja pisemna

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Systematyczność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Znajomość systemów CRM

  • Znajomość Access, Power Point

  • Znajomość podstawowych pojęć z dziedziny rachunkowości

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę na pełen etat

  • Pracę średnio 5 dni w tygodniu

  • Opiekę Koordynatora Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia

  • Oferty promocyjne wielu partnerów firmy min. NNW, Alliianz oraz pakiety Multi Sport

Ostatnia aktualizacja:
17.02.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość