HR Koordynator

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: HR Koordynator

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • administrowanie dokumentami pracowniczymi

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • współpraca z HR Managerem w działaniach dotyczących wszystkich obszarów działu HR

  • zaangażowanie w działania EB

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy

  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego szczebla

  • generowanie niebędnych raportów i analiz

  • bieżące wsparcie działu HR

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności organizacyjne, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Nastawienie na realizację zadań

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i udział w ciekawych projektach

Ostatnia aktualizacja:
03.03.2019

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry