Front end Developer - projekt dla graczy

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu twórców jednych z najbardziej rozpoznawalnych gier na rynku i pracuj nad UI do najnowszego wydawnictwa studia.

Projekt ma miejsce w Warszawie.

Wymagania

Oczekiwania wobec Ciebie:

  •  komercyjne doświadczenie programistyczne

  •  zaawansowane umiejętności w Js,CSS,HTML

  •  dbałość o czystość i wydajność kodu

  •  swoboda w komunikacji w języku angielskim

  •  umiejętności pracy w Photoshopie

  •  doświadczenie w obszarze gameingowym będzie Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy

Otrzymasz m.in:

  • dobre wynagrodzenie

  • możliwości pracy w międzynarodowym środowisku kreatywych pasjonatów świata gier

  • pracę nad tytułem o którym będzie głośno

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę MultiSport

  • pomoc przy ewentualnej relokacji

Ostatnia aktualizacja:
04.04.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie