iOS (Obcjective-C, Swift) Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Analiza wymagań klienta z USA
  • Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Dokumentowanie rozwiązania
  • Dbanie o jakość rozwiązania i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu natywnych i mobilnych aplikacji w systemie iOS
  • Bardzo dobra znajomość języka Objective-C
  • Bardzo dobra znajomość języka Swift
  • Bardzo dobra znajomość środowiska XCode
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji (git)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Praktyczna znajomość C/C++
  • Znajomość zagadnień związanych z Augmented Reality
  • Znajomość OpenGL i innych frameworków graficznych
  • Własne aplikacje na Apple Store

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne godziny pracy

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie