Rekruter

EFFICIENT AT WORK

Opis stanowiska

Lubisz kontakt z ludźmi? Odnajdujesz się w dynamicznym środowisku i nie boisz się wyzwań? Jesteś w stanie strukturalnie pracować na samodzielnym stanowisku?
Holenderska firma Efficent At work do swojego oddziału w Polsce poszukuje niezależnego rekrutera!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rekrutację kandydatów na różne stanowiska w Holandii

  • Koordynowanie projektów rekrutacyjnych

  • Prowadzenie administracji

  • Aktywne poszukiwanie innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Realizację celów rekrutacyjnych

  • Sporządzanie i aktualizację ogłoszeń rekrutacyjnych w mediach

  • Płynną komunikację podczas całego procesu rekrutacji

  • Raportowanie do zarządu firmy oraz współpracę z oddziałem holenderskim

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz stałej współpracy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie zależne od osiąganych wyników

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2018

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry