Specjalista ds księgowości, kadr i płac – pomocnik głównej księgowej

Telcon Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa firmy,

  • księgowanie dokumentacji kosztowej firmy,

  • rozliczenia finansowe,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i urzędami,

  • prowadzenie korespondencji,

  • dbanie o właściwy przebieg dokumentów w firmie.

Wymagania

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych ,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • dokładność i systematyczność,

  • umiejętne planowanie pracy własnej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień księgowych,

  • znajomość programów WF-Mag, WF-Fakir.

Oferujemy

  • stałą pracę w zgranym zespole, na miejscu w biurze firmy,

  • dostęp do szkoleń, rozwijania swoich umiejętności oraz ścieżkę rozwoju kariery,

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość przystąpienia do programów sportowych FitProfit/FitSport,

  • imprezy integracyjne.

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2018

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki