Staż w dziale Product Line Management

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie działu Zarządzania Linią Produktową w codziennej pracy

  • Współpraca z międzynarodowymi działami Technology, Application Engineering, Supply Chain oraz Produkcji w ramach zidentyfikowanych działań zarządzających

  • Tworzenie kart produktów

  • Prowadzenie strony produktowej

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich: (preferowane kierunki Chemia, Materiałoznawstwo oraz pokrewne)

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Dobrej znajomości MS Office

  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się

  • Umiejętności sprawnej komunikacji oraz prezentacji

  • Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Możliwości nabycia praktycznej wiedzy w obszarze zarządzania wydzieloną częścią Linii Produktowej

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Możliwość rozwijania swoich zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
22.02.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja