Kierowca kat B/ Dyspozytorka

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki na stanowisku kierowcy kat. B:

  • Przewóz osób na terenie woj. łódzkiego

Obowiązki na stanowisku dyspozytora/ki:

  • Przyjmowanie zleceń telefonicznych

  • Komunikacja z klientami i kierowcami

  • Wysyłanie zleceń za pomocą systemu komputerowego

Wymagania

Wymagania od kandydatów na stanowisko kierowcy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość topografii miasta

  • Niekaralność

  • Rzetelność, punktualność, dobra organizacja pracy

Wymagania od kandydatów na stanowisko dyspozytora/ki:

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Bardzo dobra znajomość topografii Łodzi

  • Umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office)

  • Dobra dykcja

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Terminowość i dokładność

  • Doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w trybie zmianowym

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

  • Szansa rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja