Kierownik Biura

TUI Group

Opis stanowiska

Wymagania

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!
Jako Kierownik Biura będziesz odpowiadać za bezpośrednią obsługę klienta, zarządzanie zespołem pracowników i rozwój biura w naszym punkcie TUI Centrum Podróży.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych

  • pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi

  • pracę w biurach podróży zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce

  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń

  • liczne wyjazdy typu study tour oraz atrakcyjne oferty na produkty TUI

  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2016

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Turystyka / Hotelarstwo