Regionalny Dekorator

CCC S.A.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wspieranie sprzedaży poprzez handlową prezentację towaru w sieciach CCC,

  • tworzenie ekspozycji handlowej, uwzględniającej szeroką gamę produktów z naciskiem na ich atrakcyjność i sezonowość,

  • aranżację wnętrza sklepu, witryn i ekspozycji towaru, szkolenie personelu w zakresie Visual Merchandisingu,

  • tworzenie instrukcji i standardów VM,

  • organizację regionalnych model store,

  • udział w otwarciach salonów wchodzących w zakres podległego regionu,

  • organizację i prowadzenie szkoleń z zakresu VM,

  • wizyty w podległych salonach,

  • współpracę z Działem: Marketingu, Alokacji, Sprzedaży i Inwestycji.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – w przygotowywaniu ekspozycji towarów i aranżacji przestrzeni (mile widziane w branży obuwniczej lub odzieżowej),

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • znajomość zasad i standardów Visual Merchandisingu,

  • znajomość aktualnych trendów w modzie,

  • kreatywność, zmysł estetyczny, wyczucie kolorów i stylu,

  • zdolności manualne i plastyczne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość programów Corel Draw, Photoshop,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, obecnej w 17 krajach,

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu Benefit MultiSport,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.com.pl,

  • kurs językowy na terenie firmy.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2017

Logistyka / Dystrybucja, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta