Specjalista ds. Logistyki

Whirlpool Corporation

Obecnie do oddziału Whirlpool w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:
kontaktowanie się z przypisanymi dostawcami
zaopatrzenie w komponenty do produkcji
programowanie, monitorowanie i zarządzanie dostawami komponentów i wysyłkami materiałów w zależności od bieżących potrzeb produkcyjnych
weryfikacja i utrzymanie odpowiedniego stanu zapasów magazynowych
dbałość o realizowanie podstawowych wskaźników logistycznych
organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
współpraca z pozostałymi jednostkami fabryki (produkcja, jakość, magazyn, zakupy) w zakresie prawidłowej realizacji planu produkcji
Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia wyższego ( o kierunku logistyka lub pokrewne)
min 1-2 lata doświadczenia w obszarze logistyki
biegłej znajomości j .angielskiego , włoski mile widziany lub inny język np niemiecki
dobrej znajomość pakietu Ms Office ; znajomość systemu Sap mile widziana
umiejętności pracy pod presją czasu w środowisku międzynarodowym
umiejętności efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
stabilne warunki zatrudnienia
możliwość udziału w ciekawych projektach, możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
możliwość pracy w dynamicznym środowisku międzynarodowym

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Logistyka