Technology - Starszy Programista .NET

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Charakterystyka pracy:

  • Wytwarzanie, wdrożenie oraz testowanie aplikacji internetowych dla klientów firm międzynarodowych

  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania, sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania

  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu we wszystkich fazach tworzenia projektu oraz najlepszych rozwiązań dla powierzonych zadań

  • Opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft

Wymagania

Kwalifikacje:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu warstw front-end oprogramowania w środowisku Microsoft : C#, ASP.NET MVC oraz JavaScript, JQuery, Web Services, HTML, CSS lub technologiach back-end w środowisku Microsoft: C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server

  • Doskonała znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych

  • Doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem metodologii AGILE(SCRUM), umiejętność definiowanie cyklu życia projektu oraz organizacja zadań

  • Wytwarzanie oprogramowania z użyciem systemu kontroli wersji

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, pozytywne myślenie oraz chęci do nauki i poszerzania wiedzy

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowo mile widziane:

  • Zainteresowanie programowaniem z użyciem technologii Microsoft takich jak Azure, MVC/WebApi czy Office 365

  • Znajomość frameworków JavaScript (Angular.js, Knockout.js)  oraz praktyczne doświadczenie w analizie (debuggowaniu) kodu Javascript

  • Doświadczenie w tworzeniu stron na urządzenia mobilne w technologii Xamarin

Oferujemy

Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Opiekę Career Cancelor’a i wsparcie w osiąganiu zawodowych celów

  • Szkolenia techniczne, dostęp do bazy zaawansowanej wiedzy oraz możliwość kontaktu z ekspertami z różnych krajów

  • Możliwość współpracy z globalnymi klientami w dużych, międzynarodowych projektach

  • Przyjazne środowisko pracy,  wydarzenia integracyjne, możliwość uczestnictwa w wielu dodatkowych aktywnościach

  • Konkurencyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony lunchowe, pakiety sportowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Bonus relokacyjny

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie