Operator - Ustawiacz Pras Automatycznych

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Obsługa pras automatycznych zgodnie z obowiązującą technologią na danym obszarze;

  • Dbałość o należyte wykorzystanie czasu pracy maszyn zgodnie; - Obsługa pras automatycznych zgodnie z obowiązującą technologią na danym obszarze;

  • Dbałość o należyte wykorzystanie czasu pracy maszyn zgodnie z procedurami ISO i bezpieczeństwa pracy, współpraca z działem jakości, specjalistami ds. planowania produkcji oraz logistyką wydziału;

  • Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji;

  • Dbałość o park maszynowy i jego osprzęt.

Wymagania

  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie w obsłudze pras automatycznych;

  • Znajomość budowy i zasad działania tłoczników;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Transport / Spedycja