Specjalista ds. Usług

ista Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie jakości i terminowości usług odczytowych i rozliczeniowych u Klienta

  • Utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami oddziału - kontakt telefoniczny i mailowy

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów

  • Bieżące wsparcie Regionalnego Dyrektora ds. Usług

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz administracji

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność w działaniu

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Wykształcenie wyższe lub średnie

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, prywatną opiekę medyczną, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.

Ostatnia aktualizacja:
04.03.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż / Obsługa klienta