Agent Ubezpieczeniowy

PZU S.A.

Bydgoszcz Nakło Nad Notecią Szubin Toruń Włocławek Aleksandrów Kujawski Radziejów Inowrocław Mogilno Żnin Grudziądz Brodnica Chełmno Świecie Sępólno Krajeńskie Tuchola Golub-Dobrzyń

Opis stanowiska

Co robią nasi agenci:

  • nawiązują kontakty z klientami

  • poznają ich potrzeby i oczekiwania

  • pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji

  • zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami

Wymagania

Jakich osób szukamy:

  • otwartych na nowe kontakty i znajomości

  • umiejętnie zarządzających własnym czasem

  • zmotywowanych do samodzielnej pracy

  • gotowych otworzyć własną działalność gospodarczą lub poszerzyć obecną

  • z minimum średnim wykształceniem

Mile widziani kandydaci:

  • z doświadczeniem w pracy z klientem

  • pracujący na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

Co oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym prowizje i premie

  • konkursy z wyjątkowymi nagrodami

  • dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy

  • szkolenia, kursy oraz pomoc i wsparcie kierownika sprzedaży

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • wsparcie na każdym szczeblu kariery

  • umowę agencyjną z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ostatnia aktualizacja:
02.12.2016

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia