Doradca Klienta w Punkcie Obsługi Ratalnej

Finance Care Sp. o.o.

Opis stanowiska pracy:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Profeslonalna obsługa Klienta podczas zakupów ratalnych w salonie Saturn,

Oferujemy:

•Proponujemy umowę o pracę na okresu próbny z możliwością przedłużenia na czas określony,
•Premie uzależnione od wyników sprzedaży,
•Wsparcie doświadczonych Doradców,
•Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży finansowej,
•Elastyczny grafik (praca w godzinach otwarcia salonu Saturn).

Wymagania: Wykształcenia min. średniego, Wysokiej kultury osobistej; Dobrej organizacji pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów; Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych; Wysokiej dyspozycyjności; Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Finanse