Service Desk Specialist with Slovak

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych,

  • obsługa i wsparcie klientów w języku słowackim,

  • ścisła współpraca z działem IT,

  • dokładne raportowanie działań.

Wymagania

  • znajomość języka słowackiego na poziomie min. B2

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (min. B1),

  • gotowość do 8-godzinnej pracy, 24/7,

  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu IT,

  • pełne szkolenie na stanowisko,

  • dodatkowe rozbudowane pakiety benefitów,

  • atrakcyjną lokalizację.

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Sprzedaż / Obsługa klienta