Kierownik ds. Zakupów

NES Global Talent

Wymagania

Cel stanowiska: Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów oraz usług na realizowane inwestycje zgodnie z zamówieniem

Obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników ds. zakupów,

  • Weryfikowanie informacji o potencjalnych wykonawcach robót, dostawcach,

  • Analiza planów i harmonogramów wykonawczych robót, tworzenie harmonogramów zakupów,

  • Koordynowanie pracy zespołu w zakresie przygotowywania zapytań ofertowych zgodnie z potrzebami firmy,

  • Uczestnictwo w procesie negocjowania warunków zakupu i współpracy,

  • Sporządzanie umów i zamówień na usługi i dostawy,

  • Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami oraz analiza warunków handlowych,

  • Rozpatrywanie spraw reklamacyjnych,

  • Monitorowanie rynku – ceny materiałów i usług,

  • Bieżące raportowanie wyników obszaru zakupowego.

Wymagania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobym stanowisku w firmie budowlanej, deweloperskiej,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, ekonomia, zakupy)

  • Doświadczenie w kierowaniu kapitałem ludzkim będzie atutem,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu,

  • Praktyczna umiejętność opracowywania procesów zakupowych,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • Umiejętności sprzedażowe,

  • Znajomość rynku materiałów i usług budowlanych,

  • Znajomości prawa budowlanego i procesu prowadzenia inwestycji budowlanych,

  • Umiejętność obsługi programów Norma oraz AutoCAD.

Oferta:

  • Współpraca z firmą specjalizującą się w budowie obiektów kubaturowych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie motywacyjne,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Szkolenia w ramach podnoszenia kompetencji.

Ostatnia aktualizacja:
18.08.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Zakupy