Konsultant Infolinii - połączenia przychodzące

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • posprzedażna obsługa klientów z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych (połączenia przychodzące)

  • kontrola napływających zgłoszeń oraz ich bieżąca realizacja

  • monitorowanie i zgłaszanie wszelkich niezgodności dot. obsługiwanych procesów

  • sporadycznie telefoniczna dosprzedaż oraz udzielnie informacji na temat nowych ofert

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

OCZEKIWANIA

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy z klientem oraz budowania trwałych relacji

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy-zlecenia (według Twoich preferencji)

  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 14 zł brutto/godz. oraz atrakcyjny system premiowy, a dla chętnych dodatkowo płatne nadgodziny

  • pracę od poniedziałku do piątku na cały etat lub na pół etatu oraz elastyczny grafik

  • wyjścia firmowe oraz możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach

  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy ze strefą relaksu

  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu

  • profesjonalne szkolenie wdrażające oraz opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Ostatnia aktualizacja:
26.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta