Operator wózka widłowego do przyuczenia

Logart Personnel Consulting

Stryków Zgierz Łódź

Opis stanowiska

  • rozładunek/załadunek towaru

  • umieszczanie towaru na regałach wysokiego składowania

  • obsługa skanera

Wymagania

  • dyspozycyjność

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania (+ psychotechnika) - warunek konieczny

  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego wysokiego składu jest mile widziane, natomiast nie jest konieczne

  • punktualność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość przyuczenia do pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania

  • pracę w Strykowie

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • wynagrodzenie miesięczne 2850 zł brutto

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

Ostatnia aktualizacja:
26.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja