Inżynier Elektryk w Dziale R&D

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów do pracy, którzy są ambitni i zorientowani na rozwój. Jako wiodąca na świecie firma technologiczna oferujemy możliwość rozwoju zarówno w zawodach inżynierskich, jak i w innych obszarach.

Zadania:

- Projektowanie silników elektrycznych niskiego napięcia;
- Tworzenie dokumentacji technicznej oraz nadzór nad procesem jej wdrażania na produkcji;
- Współpraca z kluczowymi klientami firmy związana z projektem i rozwojem produktu (silników elektrycznych);
- Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz innymi działami firmy.
- Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym;
- Dobra znajomość zagadnień elektrycznych oraz zagadnień dotyczących obliczeń elektrycznych;
- Dobra znajomość budowy i działania silników indukcyjnych;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów;
- Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Inżynieria