Księgowy/a AP z językiem niemieckim

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta europejskiego lidera technologii sanitarnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ksiegowy/a AP z językiem niemieckim

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • Przejęcie wiedzy nt. procesów księgowości zobowiązań lub księgowości należności oraz przygotowanie dokumentacji procesowej w postaci Instrukcji
  • Wykonywanie czynności związanych z księgowością zobowiązań lub księgowością należności na rzecz lokalnych organizacji w ramach ustalonych w trakcji transferu procesów.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących procesów księgowości zobowiązań lub księgowości należności.
  • Proponowanie rozwiązań zwiększających efektywność i jakość powierzonych procesów
  • Bieżące śledzenie i stosowanie się do zmian w przepisach prawa

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe, mile widziane kierunkowe (kierunki finansowe i ekonomiczne)
  • Doświadczenie zawodowe: Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży SSC / BPO
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie aplikacji Excel)

  • Mile widziana znajomość programu SAP moduł FI

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • dodatkowe benefity w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w międzynarodowym środowisku, a jednocześnie w małym zgranym zespole

Ostatnia aktualizacja:
28.07.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki