Kontroler Jakości (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie kontroli na stanowiskach w obrębie kontroli materiałów na wejściu oraz określonych przez przełożonego odcinkach pracy;

  • Przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów jakości dla materiałów i produktów;

  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzanych kontroli, przekazywanie informacji z zastosowaniem stosowanych w zakładzie systemów informacyjnych i bezpośredniemu przełożonemu;

  • Obsługiwanie urządzeń kontrolno-pomiarowych stosowanych w ramach kontroli wejścia, operacyjnej i końcowej;

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń kontrolno-pomiarowych mogących wpłynąć na wyniki pomiarów przełożonemu i odpowiednim służbom;

  • Wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności;

  • Dbałość o kształtowanie projakościowej świadomości wśród pracowników Zakładu.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane mechaniczne lub elektryczne;

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze produkcji transformatorów;

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego;

  • Wiedza techniczna w zakresie prowadzenia pomiarów i interpretacji wyników pomiarów;

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji stosowanej do kontroli;

  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi programu SAP oraz obsługi komputera;

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • Wnikliwość, systematyczność, uporządkowanie;

  • Umiejętności analityczne;

  • Zaangażowanie oraz chęć do dalszego rozwoju;

  • Chęć aktywnego uczestnictwa w tworzeniu nowej fabryki.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
03.01.2018

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja