Specjalista ds. sprzedaży - handlowiec

Eniro Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja praca to sprzedaż nowoczesnych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego m.in. strony www, SEO, NETskaner, reklama w wyszukiwarce panoramafirm.pl, e-mailing, remarketing czy wideo dla biznesu. Będziesz oferował wyżej wymienione produkty przypisanej do Ciebie grupie klientów biznesowych.

Wymagania

Jeżeli posiadasz podstawową wiedzę z zakresu reklamy online, możesz się pochwalić sprzedażą SEO, stron www, kampanii remarketingowych, mailingu - Dołącz do nas!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wysoką płacę zasadniczą - 4000 brutto

  • Bardzo wysokie prowizje

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku - z przerwą na lunch

  • Możliwość rozwoju poprzez cykl szkoleń

  • Smartphon, laptop, samochód jako narzędzia pracy

Sprawdź nas: praca.eniro.pl

Ostatnia aktualizacja:
18.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta