Analityk Biznesowy

Power Media

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - spółki należącej do lidera w sektorze ochrony zdrowia, poszukujemy
Analityka Biznesowego. Oferta jest skierowana do osób, które:

  • zajmą się zbieraniem oraz analizą wymagań projektowych

  • z pilnością będą uzgadniały specyfikację wymagań z projektantami systemów oraz klientami

  • będą wspierały nowe rozwiązania w ramach realizowanych projektów

  • dokonają modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN

  • będą tworzyć i aktualizować dokumentację analityczno - projektową w metodyce GAMP 5 z wykorzystaniem UML i narzędzi typu CASE

Wymagania

Do podjęcia niniejszych zadań, pasowałby mieć pewien background:

  • doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych)

  • praktyczna znajomość notacji UML, BPMN

  • znajomość narzędzi typu CASE (najlepiej Enterprise Architect)

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • umiejętność tworzenia zapytań SQL

  • umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej

  • wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych, metodyk, standardów i narzędzi wykorzystywanych do rozwoju oprogramowania

Mile widziane:

  • doświadcznie w logistyce

  • znajomość branży farmaceutycznej

  • znajomość systemów typu WMS (Warehouse Management System)

Oferujemy

Od nas:

  • długofalowa, bezpośrednia (nie outsorcing) współpraca przy Umowie o Pracę

  • benefity: pakiet sportowy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie lekowe

  • bony świąteczne

  • szeroki wachlarz rozwoju: dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych, studiów podyplomowych

  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów

  • szereg imprez, wyjść integracyjnych

  • praca z zachowaniem work-balance, brak dress code

W razie zainteresowania, prosimy o kierowanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja