Pracownik produkcji – produkcja ciasta do pizzy

DP Polska S.A.

Opis stanowiska

  • praca przy linii produkcyjnej ciasta do pizzy

  • zapewnienie właściwej jakości produktu

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja w branży spożywczej, piekarnia, cukiernia)

  • odpowiedzialność

  • wykształcenie min. zawodowe

  • gotowość do wykonania badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po trzymiesięcznym okresie próbnym)

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe

  • pełnopłatne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy

  • praca w systemie jednozmianowym

  • miłą atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja