Magazynier

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prowadzenie procesów kompletacyjnych w systemie WMS;

  • Obsługa dokumentacyjna przyjęć i wydań w systemach informatycznych;

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych wysyłek produktów z zamówieniami;

  • Obsługa dokumentacyjna zamówień materiałowych zrealizowanych dla oddziałów produkcyjnych;

  • Rozliczanie zwrotów materiałowych z oddziałów produkcyjnych;

  • Przygotowanie i udokumentowanie procesów likwidacji produktów i materiałów;

  • Bieżąca współpraca z Brakarzami Działu KJ w zakresie przygotowania materiałów do próbkowania także pod kątem zabezpieczenia potrzeb produkcyjnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • Znajomości procesów magazynowych oraz umiejętność ich dokumentowania;

  • Znajomości specyfiki pracy magazynu wysokiego składowania w systemie automatyki przemysłowej;

  • Znajomości standardów GMP i GDP w farmacji;

  • Umiejętności prowadzenia procesów magazynowych w systemach informatycznych;

  • Posiadania uprawnień do obsługi wózków akumulatorowych i dźwigów towarowych;

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym;

  • Rzetelności i sumienności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo na pełny etat oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
19.02.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna