Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

HR PRIME S.C.

Opis stanowiska

  • organizacja transportu drogowego;

  • pozyskiwanie ładunków i podwykonawców;

  • stały kontakt z przewoźnikami;

  • dbałość o dobre relacje z klientami;

  • sprzedaż ładunków w naglących przypadkach;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w spedycji drogowej FTL min. 1 rok;

  • umiejętność organizacji transportów międzynarodowych;

  • znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

  • własna baza przewoźników/klientów będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagana.

Oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system płacowy oraz premię za osiągane wyniki;

  • system szkoleniowy i pomoc we wdrożeniu na nowe stanowisko pracy;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • benefity pozapłacowe.

Ostatnia aktualizacja:
30.03.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja