Kontroler jakości

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • nadzorowanie i uwalnianie jakościowe bieżącej produkcji

  • kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie
    z obowiązującymi standardami

  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych zgodnie z planami kontroli

  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej

  • wprowadzanie statystycznych danych jakościowych do systemu SAP

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne (min. średnie)

  • dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)

  • dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)

  • umiejętność pracy w zespole , odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia finansowe na Święta Bożego Narodzenia)

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2018

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja