French Speaking Specialist

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

Dla naszych Klientów, globalnych firm o stabilnej pozycji na rynku, mających siedziby w Bielsku – Białej, Łodzi i Gdańsku poszukujemy kandydatów znających j. francuski, którzy chcieliby rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w międzynarodowym środowisku. Poszukujemy pracowników do działu: finanse/księgowość - Customer Service. Zapraszamy do aplikowania osoby zarówno z doświadczeniem, jak i takie które dopiero rozpoczynają karierę zawodową. Aplikuj i zobacz co możemy Ci zaproponować!

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego (min. poziom A2),

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmach o globalnym zasięgu,

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w ramach całego etatu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego,

  • szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy na danym stanowisku,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

Ostatnia aktualizacja:
05.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta