Specjalista ds. sprzedaży

Liberty Poland S. A.

Tomaszów Mazowiecki Łódź

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie potrzeb klientów w celu doboru najlepszych produktów i usług Grupy Cyfrowy Polsat

  • Kompleksowa obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami

  • Indywidualne podejście do Klienta i budowania z nim długofalowych relacji

  • Realizacja planów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami

  • Budowanie wizerunku Grupy Kapitałowej

Wymagania

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?

  • Masz wykształcenie min. średnie?

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet szkoleń rozwojowych

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Program motywacyjny

  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną

  • Konkursy z nagrodami

  • Spotkania integracyjne

Ostatnia aktualizacja:
04.04.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta