Specjalista ds. Rekrutacji

Beetsma Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- dodawanie ogłoszeń o pracę oraz budowa bazy kandydatów do pracy
- przeprowadzanie procesu rekrutacji pracowników fizycznych
- rejestracja umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę
- obsługiwanie petentów odwiedzających biuro
- wsparcie zespołu przy bieżących projektach

Wymagania

Wymagania:

- podstawowa znajomość prawa pracy
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
- mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników
- mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- samodzielne stanowisko oraz możliwość rozwoju
- pakiet szkoleń przygotowujący do realizacji obowiązków

Wszystkich zainteresowanych proszę o aplikowanie na ogłoszenie przesyłając swoje CV.

Ostatnia aktualizacja:
06.01.2018

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry