Doradca Klienta Indywidualnego

Agencja MetLife

Łódź Opoczno Tomaszów Mazowiecki Piotrków Trybunalski Bełchatów Pabianice

Opis stanowiska

To jest Twój czas

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie, będącej liderem na rynku

  • bezpośrednią umowę agencyjną z MetLife TUnŻiR S.A.

  • dochód zależny od realizacji celów (od 4.000 brutto)

  • atrakcyjny system benefitów (m.in.: ubezpieczenie, program emerytalny, opieka medyczna, Multisport)

  • wsparcie sprzedażowe Kierownika w początkowym okresie pracy

  • możliwość rozwoju i awansu w zawodowej ścieżce kariery

  • Pracę w strukturze odnoszącej sukcesy, w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • analizowanie potrzeb Klientów i przygotowywanie ofert

  • obsługa sprzedażowa i serwis posprzedażowy

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • aktywność w podejmowaniu działań pro- sprzedażowych

  • pośrednictwo w zawieraniu umów ubezpieczeniowych

Poszukujemy Kandydatów:

  • przedsiębiorczych, kreatywnych i pełnych energii

  • komunikatywnych i łatwo nawiązujących kontakty

  • świetnie zorganizowanych i konsekwentnych w działaniu

  • o wysokiej kulturze osobistej

  • z wykształceniem minimum średnim

  • ceniących samodzielność i niezależność finansową oraz elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia