Młodszy Spedytor

Silvan Regional Franchise Sp. z o.o. SKA

Opis stanowiska

  • budowa bazy przewoźników drogowych,

  • planowanie przewozów międzynarodowych,

  • organizowanie i nadzór nad realizacją procesów transportowych,

  • ustalanie warunków wykonywania usług transportowych.

Wymagania

  • znajomość branży transportowej,

  • umiejętność optymalnego wykorzystania transportu,

  • nastawienie na sukces, odpowiedzialność i samodyscyplina,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • samodzielne i odpowiednio przygotowane stanowisko pracy na pełen etat,

  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającym się środowisku,

  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja