Pracownik Działu Help-Desk

Pelion Healthcare Group

Opis stanowiska

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Serwisowanie systemu informatycznego

  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez pracowników związanych z użytkowaniem systemów

Wymagania

Wymagamy:

  • Wykształcenia informatycznego (lub w trakcie studiów)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Biegłej znajomości środowiska MS - Windows

  • Dobrej znajomości aplikacji biurowych MS Office

  • Znajomości i umiejętności konserwacji sprzętu klasy PC

  • Otwartości i komunikatywności

  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną  pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

  • Szczepienia przeciwko grypie

  • PELION WELLNESS PROGRAM –program wspierający zdrowy tryb życia

Ostatnia aktualizacja:
30.11.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja