Kierownik Elektromarketu

Adreams

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)

Lubisz handel i posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą? Kochasz pracę z ludźmi i posiadasz praktyczną wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi? Nie boisz się nowych wyzwań związanych z pracą?

TO ZNACZY, ŻE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Wymagania

Za co będziesz odpowiedzialny?

> Zarządzanie salonem sprzedaży oraz zespołem

> Realizację planów sprzedażowych

Oferujemy

Co możesz zyskać pracując u nas:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Benefity - Multisport, ubezpieczenie, atrakcyjne szkolenia

  • Zniżka pracownicza - korzystne warunki zakupu z oferty

  • Najwyższe zarobki w branży, nieograniczone pieniądze w systemie premiowym oraz liczne konkursy sprzedażowe

  • Pakiet ubezpieczeń oraz opiekę naszej fundacji "Włącz się" dla Ciebie i Twoich bliskich

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta