Cieśla betoniarz – systemy PERI ,ULMA

Z.U.H Elwiko

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki

Firma ELWIKO z 30 letnim doświadczeniem. W związku z ciągłym rozwojem i pozyskaniem nowych kontraktów w Szwecji i w Polsce ,poszukuje doświadczonych osób do pracy przy konstrukcjach betonowych takich jak baseny przemysłowe i mosty.

Na dzień dzisiejszy poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko: cieśla betoniarz – systemy PERI ,ULMA praca w Polsce

Zadania:

  • montaż szalunków w systemie ULMA , PERI , betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych,
  • samodzielne planowanie pracy i poszczególnych etapów realizacji budowy
  • praca na akord

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku cieśla betoniarz,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • bez nałogów
  • dobrze widziana znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielski
  • możliwość zatrudnienia bez j. angielskiego

Oferujemy:

  • szkolenia podwyższające kwalifikacje
  • szkolenia BHP
  • osprzęt BHP
  • zakwaterowanie bezpłatne na czas delegacji
  • narzędzia,
  • terminowe otrzymywanie wynagrodzenia,
  • wynagrodzenie 4000 zł – 7.000 zł
  • Istnieje możliwość rozliczania firma-firma.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania, wysyłając CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.97 Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 ze zm.“

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Budownictwo