Sprzedawca / Dział Sanitarny

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

  • zapewnienie dostępności towarów

  • dbałość o dział

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości asortymentu z działu sanitarnego (płytki, hydrauliczne)

  • kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie

  • zaangażowania w powierzone obowiązki

  • otwartości na Klienta

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • pakiet szkoleń wstępnych dla każdego nowego Pracownika

  • dodatkowe szkolenia dla wyróżniających się Pracowników

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych ogólnofirmowych projektach

  • możliwość nauki języków obcych

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • opiekę medyczną

Ostatnia aktualizacja:
17.01.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Sprzedaż / Obsługa klienta