Koordynator ds. projektu i remontu

OPTISPACE SP. Z O.O. SP.K.

Opis stanowiska

  • bezpośrednie koordynowanie projektów remontowo – budowlanych

  • terminowość wykonywanych zadań

  • realizacja projektu zgodnie z założeniami budżetowymi

  • współpraca z: branżystami, architektem, projektantem wnętrz

  • koordynacja pracy podwykonawców

  • zbieranie ofert handlowych dostawców materiałów i usług

  • kosztorysowanie

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji firmowej oraz informacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane na kierunkach inżynieryjnych

  • doświadczenie w branży projektowo – remontowej

  • znajomość kosztorysowania, wyceny robót remontowych i budowlanych

  • znajomość norm oraz materiałoznawstwa

  • znajomość programów: AutoCad, Zuzia – lub innych ich odpowiedników

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office w środowisku Windows

  • prawo jazdy kat.B

  • własna działalność gospodarcza

  • systematyczność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, dokładność wykonywania zadań

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia budowlane

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego

Oferujemy

  • możliwość koordynowania kilku projektów

  • ciekawą, zróżnicowana pracę

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • elastyczny dobór godzin pracy

Ostatnia aktualizacja:
26.11.2016

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta