HR Manager

Klient portalu Praca.pl

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która:

  • Opracuje i wdroży strategię HR zgodnie z modelem biznesowym spółki

  • Będzie koordynowała wszystkie procesy rekrutacyjne – od momentu identyfikacji potrzeb, po zatrudnienie

  • Będzie współpracowała z agencjami rekrutacyjnymi, portalami pracy

  • Stworzy polityki comp&ben

  • Zadba o employer branding i candidate experience

  • Wesprze biznes w zakresie HR

  • Będzie brała udział w corocznej ocenie pracowniczej

Wymagania

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w obszarze rekrutacji, wynagrodzeń, rozwoju oraz benefitów

  • Znasz środowisko IT

  • Nie jest Ci obce prawo pracy oraz praktyki HR związane z zatrudnieniem

  • Znasz świetnie język angielski

  • Potrafisz tworzyć polityki comp&ben

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi nie jest dla Ciebie problemem

  • A dodatkowo chcesz pracować zdalnie

Oferujemy

  • Pracę w inspirującym zespole z ludźmi z całego świata

  • Dostęp do międzynarodowych konferencji i spotkań

  • Kursy Business English

  • Benefity pozapłacowe

  • Pracę zgodną z Twoimi preferencjami ( w biurze – coworking w Twojej lokalizacji, w domu – zdalnie)

Ostatnia aktualizacja:
21.09.2018

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry