Kierownik Wydziału Produkcji

Doradztwo personalne Ilona Lizak

Opis stanowiska

Kierownik będzie odpowiedzialny za nadzór nad wydziałami produkcji związanymi z przygotowaniem, przetwórstwem i konfekcjonowaniem wyrobów, kontrolę i optymalizację procesów, dbanie o dostępność surowców, współpracę z działem kontroli jakości, zakupów, marketingu i sprzedaży, magazynem wyrobów gotowych, opracowywanie dokumentacji procesowej, nadzór nad realizacją procedur i norm.

Wymagania

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu wydziałem produkcji w branży spożywczej

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość rozwoju, także awansu, i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2017

Gastronomia / Catering, Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja