Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Udzielanie wsparcia, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych pracowników firmy.

  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych.

  • Rejestracja błędów i usterek zgłaszanych przez użytkowników.

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu i programowania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (preferowany profil: informatyka).

  • Mile widziane doświadczenie w zespole ServiceDesk.

  • Znajomość systemów informatycznych (Windows, MS Office, MS Project).

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom zaawansowany będzie dodatkowym atutami).

  • Samodzielności w działaniu.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Staranności w działaniu.

  • Umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

  • Atrakcyjny system motywacyjny.

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
29.07.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja