Inżynier Produktu

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Monitorowanie zmian inżynieryjnych za pomocą dedykowanego systemu;

  • Przygotowanie dokumentacji technicznych;

  • Posługiwanie się rysunkami technicznymi;

  • Prowadzenie spotkań dotyczących zmian inżynieryjnych z działami logistyki, jakości, engineeringu, produkcji, controllingu;

  • Koordynacja zadań powierzonych osobom z poszczególnych działów;

  • Powiadamianie i nadzór nad wprowadzaną zmianą;

  • Rejestrowanie kosztów związanych z wprowadzeniem zmiany inż.;

  • Aktualizacja BOM w SAP;

  • Kontakt z dostawcami oraz klientem;

  • Współpraca z działami wspomagającymi.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w zarządzaniu Lean Manufacturing;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Ostatnia aktualizacja:
29.07.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja